Turniej jr.NBA , który był pierwszym w dywizji południowo-wschodniej za nami! 🔚

Od rana na naszej hali mieliśmy okazje zobaczyć wiele koszykarskich emocji. ⛹🏻‍♂️
Odbyło się również losowanie nagród, które przygotowało jr.NBA 🎽
Rodzice spróbowali swoich sił w quizie, którego nagrodą był voucher do I h’ate’ PIZZA🍕
Drużyny rywalizowały w konkursie rzutowym 🏀.
Zostały wylosowane nagrody przygotowane przez nasz klub, a mianowice kubki z logo wszystkich drużyn, które brały udział w dzisiejszym turnieju.
Osoby, które popisały się dużym refleksem, łapiąc piłki rzucane przez naszych Trenerów, wygrały kubki z logo drużyn NBA.

W tym miejscu nie sposób podziękowaćJr. NBA Polska Projekt Basket za możliwość zorganizowania przez nas turnieju. Robicie niesamowitą robotę, oprócz emocji na parkiecie pokazujecie jak ważna jest pracowitość, gra zespołowa, duch sportu, pasja i szacunek. Mamy nadzieje, że jeszcze nie raz dane będzie nam się spotkać.

Dziękujemy wszystkim trenerom i zawodnikom, którzy wzięli udział w dzisiejszym wydarzeniu. Razem stworzyliśmy niesamowite widowisko.

Dziękujemy rownież rodzicom za przygotowanie poczęstunku. O tym, że wszystkim smakowało może świadczyć fakt, iż nic nie zostało 🙂

Podziękowania kierujemy rownież do naszych sponsorów, bez których dzisiejszy turniej nie miałby miejsca.

Gmina Zabierzów
HALdent
I h’ate’ PIZZA
Baptiste Jenard—> Google add expert


Dziękujemy, że zawsze możemy na Was liczyć.

Nie możemy ominąć rownież ekipy prowadzącej dzisiejsze wydarzenie. BrosArt dziękujemy za wasze zaangażowanie i profesjonalizm.

Nasz serca dzisiaj skradły cheerleaderki! Bardzo dziękujemy grupie z Krzeszowic Harmonia Fitness za umilanie nam czasu podczas każdej możliwej przerwy.

Na sam koniec dziękujemy gościom honorowym, którzy zaszczycili nas swoją obecnością, Pani Wójt gminy Zabierzów- Elżbiecie Burtan oraz Panom- Tomaszowi Arletowi oraz Zdzisławowi Kassykowi.

Jeszcze raz wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy i do zobaczenia! ☺️